Sibel constructiegel Transparant 20ml

De constructie- of buildergel van Sibel wordt gebruikt voor het versterken of verlengen van de nagel. Wordt uitgehard onder UV/LED-licht.
Inhoud: 20ml
€ 24,95
€ 20,62 Excl. BTW
Voor 21:00 besteld, morgen in huis.

Productomschrijving van de Sibel constructiegel Transparant 20ml

De constructie- of buildergel van Sibel wordt gebruikt om de nagel te versterken. Ook is het mogelijk om deze gel in combinatie met tips of vormen te gebruiken, om zo de nagel te verlengen. Hiermee worden de nagels stevig, maar toch flexibel. Door de zelfnivellerende eigenschappen is het zeer eenvoudig om een mooi, egaal resultaat te behalen. De gel wordt uitgehard onder UV/LED-licht.

Deze constructiegel is verkrijgbaar in verschillende kleuren. De gel met een basiskleur wordt gebruikt om de nagel er egaal uit te laten zien en eventuele verkleuringen te bedekken. De witte gel is zeer geschikt voor de French manicure.

Productspecificaties van de Sibel constructiegel Transparant 20ml

  • Versterkt de nagels
  • Geschikt voor het verlengen van nagels met tips
  • Uitharding onder UV/LED-licht
  • Zelf nivellerend
  • Kleur: transparant
  • Inhoud: 20ml
  • Sibel referentienummer: 6200043

Specificaties

Artikelnummer 75612
Referentienummer 6200043
EAN 5412058212697
Fabrikant Sibel
Materiaal Gel
Kleur Transparant
Inhoud 20 ml
Voorraadstatus Elke werkdag voor 21:00 besteld is morgen in huis.