Klinidur Textelast Complete compressiebox 5m x 10cm voor 2 benen
Deze compressiebox bevat alle benodigdheden voor ambulante compressietherapie voor 2 benen.
-
Vanaf 10 stuks 10% korting
Productinformatie over de Klinidur Textelast Complete compressiebox 5m x 10cm voor 2 benen
Klinidur Textelast is een korterek zwachtel speciaal geschikt voor ambulante compressietherapie. Doel hiervan is het terugdringen en/of voorkomen van oedeem, al dan niet in combinatie met Ulcus Cruris. De ambulante compressietherapie zorgt voor een hoge werkdruk en een lage rustdruk op het onderbeen; het verband kan daarom 's nachts blijven zitten.
Van groot belang bij deze therapie is, dat de patiënt mobiel is en voldoende loopt. (patiënt moet minimaal in staat zijn in huis wat rond te lopen maar beter is 4x daags 15 minuten lopen). De therapie wordt toegepast met twee Klinidur Textelast zwachtels, die in tegengestelde richting op het onderbeen worden aangebracht. De verpakking bevat een bijsluiter met de verschillende zwachteltechnieken.
Klinidur Textelast kan 's nachts blijven zitten en is wasbaar op 40°C (maximaal 15x). (Zo nodig strijken op lage temperatuur)
Gemaakt van 100% katoen. Dit pakket bevat alle benodigdheden voor het toepassen van compressietherapie voor 2 benen.
Inhoud van het pakket:
- 4 x Klinidur Textelast korterekzwachtel 5m x 10cm
- 2 x Tubifast 2-way stretch buisverband blauw, 1m
- 2 x Klinisoft SY synthetische polsterwatten 3m x 10cm
- 1 x Kliniplast Textile hechtpleister 5m x 2,5cm
- 1 x Meetlint
- 1 x Protocol voor ambulante compressietherapie
Specificaties
| Artikelnummer | 51941 |
|---|---|
| Referentienummer | 400132032 |
| EAN | 2000111 |
| Fabrikant | Klinion |
| Materiaal | Katoen |
| Kleur | Beige |
| Verpakkingseenheid | 11 stuks |
| Voorraadstatus | Elke werkdag voor 21:00 besteld is morgen in huis. |
