Camillen 60 Eeltweker 1000ml

Een milde eeltweker voor het verzachten van nagelriemen en eeltplekken op handen en voeten. Vergemakkelijkt het verwijderen van eelt.
Inhoud: 1000ml
€ 21,50
€ 17,77 Excl. BTW
Voor 21:00 besteld, morgen in huis.

Productomschrijving van de Camillen 60 Eeltweker 1000ml

De milde eeltweker van Camillen 60 is een krachtig werkende vloeistof voor het weken van nagelriemen en eeltplekken op handen en voeten. Het maakt eelt, likdoorns en eeltknobbels zacht. Door de voethuid te bevochtigen met een eeltweker wordt de huid zacht en vergemakkelijk je het verwijderen van eelt. De gezonde huid wordt niet aangetast.

Productspecificaties van de Camillen 60 Eeltweker 1000ml

  • Verzacht eelt, likdoorns en eeltknobbels
  • Vergemakkelijkt het verwijderen van eelt
  • Geschikt voor de handen en voeten
  • Tast de gezonde huid niet aan
  • Inhoud: 1000ml

Ingrediënten

Ingrediëntenlijst van de Camillen Eeltweker 1000ml

Aqua (Water), Sodium Sulfate, Propylene Glycol, Sodium Myreth Sulfate, Chamomilla Recutita (Matricara) Flower Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Lactic Acid, Xanthan Gum, Parfum (Fragance), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Specificaties

Artikelnummer 45443
Referentienummer 9015
EAN 4260019929150
Fabrikant Camillen 60
Materiaal Vloeistof
Kleur Transparant
Inhoud 1000 ml
Probleem Eelt & kloven, Likdoorns
Behandeling Eelt verwijderen, Eeltweker