Uricult dipslides 10 stuks

aanbieding
Kweektest voor het vaststellen van bacteriën en gisten in urine. Hieruit kan worden opgemaakt of er sprake is van een urineweginfectie. 99% overeenkomst in testresultaat met gegoten platen uit laboratoria.

Let op: Dit product is uitsluitend voor professioneel gebruik.
Tip! Bestel ook de Uricult broedstoof mee:
€ 14,96
€ 12,36 Excl. BTW
Voor 21:00 besteld, morgen in huis.
  • From 10 pieces 10% discount

Productbeschrijving van de Uricult dipslides

Uricult is een dubbelzijdige dipslide voor het detecteren van gisten en bacteriën in urine. Uricult dipslide methode wordt ingezet om urineweginfecties vast te stellen. Uricult classic (oranje) bevat een zijde met CLED medium en zijde met MacConkey medium. Dankzij deze twee media zijden kan er onderscheid gemaakt worden tussen gramnegatieve en grampositieve bacteriën.

Standaard CLED- en het MacConkey agar medium

  • Het CLED agar medium is een non-selectief medium. Nagenoeg alle bacteriën en gisten die op dit medium groeien kunnen een urineweginfectie veroorzaken.
  • Het MacConkey medium bevat galzouten wat de grampositieve bacteriën (o.a. S.aureus, S.saprophyticus en E.faecalis) remt waardoor ze niet of slecht groeien op dit medium.

Productspecificaties van de Classic Uricult dipslides

  • Inhoud: 10 tweezijdige dipslides
  • Detecteren van een urineweginfectie
  • Opslagtemperatuur: Kamertemperatuur, geen direct licht / vocht / temperatuurverschillen
  • Resultaat komt 99% overeen met gegoten platen uit laboratoria
  • Artikel nummer: 67404

Gebruik de Uricult dipslides bij de Cultura M broedstoof.

Specificaties

Artikelnummer 64025
Referentienummer 67404
EAN 6438115000242
Kleur Oranje
Verpakkingseenheid 10 stuks
Voorraadstatus Elke werkdag voor 21:00 besteld is morgen in huis.