Diethylether 100ml

Diethylether 100 ml is een krachtig oplosmiddel en ontvetter, geschikt voor laboratoriumtoepassingen en het ontvetten van huid en nagels.
Inhoud: 100ml
€ 5,15
€ 4,26 Excl. BTW
Voor 21:00 besteld, morgen in huis.
  • From 12 pieces 10% discount

Productinformatie Diethylether 100 ml

Diethylether 100 ml is een vluchtige vloeistof die veel wordt toegepast in laboratoria als oplosmiddel en extractiemiddel. Dankzij het lage kookpunt en de sterke oploskracht is het geschikt voor chemische analyses, scheikundige experimenten en onderzoeksdoeleinden. Het product verdampt snel en wordt geleverd in een goed afsluitbare fles om vervuiling en verdamping te beperken.

Naast laboratoriumgebruik wordt diethylether ook ingezet voor het ontvetten van huid en nagels, bijvoorbeeld ter voorbereiding op cosmetische behandelingen. Het verwijdert effectief vet en olie, maar kan bij herhaald gebruik huidirritatie of uitdroging veroorzaken. Omdat de vloeistof extreem licht ontvlambaar is, is zorgvuldig en veilig werken altijd noodzakelijk. Voor professioneel gebruik adviseren wij beschermende maatregelen en het opvolgen van de veiligheidsvoorschriften.

Productspecificaties Diethylether fles 100 ml

  • Vluchtige vloeistof met laag kookpunt
  • Krachtig oplosmiddel voor laboratoriumtoepassingen
  • Toepasbaar bij extracties en scheidingen
  • Ontvet huid en nagels effectief
  • Kan uitdroging of irritatie veroorzaken bij huidcontact
  • Wordt geleverd in een afsluitbare fles
  • Extreem licht ontvlambaar
  • Alleen geschikt voor professioneel gebruik
  • Inhoud: 100 ml

Specificaties

Artikelnummer 41092
Referentienummer 26500
EAN 8718692861077
Fabrikant Reymerink
Materiaal Vloeistof
Kleur Transparant
Inhoud 100 ml
Verpakkingseenheid 1 stuk
Voorraadstatus Elke werkdag voor 21:00 besteld is morgen in huis.